Главная » Харьковские Известия

Мобилизации «регионалов» на защиту Харьковщины.

28 Январь 2014 Нет комментариев

Мобилизации «регионалов» на защиту Харьковщины. Партия регионов взялась формировать подразделения, которые будут охранять здания госучреждений и организаций Харьковской области. Об этом заявил председатель областной организации партии Михаил Добкин. На помощь регионалы зовут правоохранителей и своих сторонников.

С каждым днем экстремисты все больше пытаются распространить свою идеологию в разных уголках Украины. Сейчас они захватили почти половину зданий обладминистраций в государстве. А это, говорит губернатор Харьковщины, и по совместительству председатель областной организации Партии регионов Михаил Добкин, нарушение конституционного строя страны.

Михаил Добкин, председатель областной организации Партии регионов:
- У Львові та в тих регіонах , де захоплені обласні держадміністрації , скажіть мені , як працюватиме Пенсійний фонд , як працюватиме соціальний захист? Обласні державні адміністрації є розпорядниками бюджетних коштів, саме за підписом того чи іншого чиновника облдержадміністрації йдуть документи в казначейство , щоб нараховувати виплати сім’ям з дітьми , інвалідам та іншим категоріям , для яких державні дотації та допомоги є мало не єдиним способом отримання офіційного доходу і можливістю годувати свою сім’ю.

На территории Харькова и области, утверждает Михаил Добкин, такого беспорядка не будет. Административные здания в случае необходимости охранять десятки тысяч человек.

Михаил Добкин, председатель областной организации Партии регионов:
- 155 тисяч членів партії в Харківський області — це достатньо для того , щоб організувати гідну відсіч тим людям , які як таргани з усіх щілин намагаються пробратися на територію Харкова та області для того , щоб внести смуту в роботу державних органів влади в тому числі і органів місцевого самоврядування. Де ми будемо знаходитися , ми приховувати не будемо, ми в засідках сидіти не збираємося. Однозначно це буде спільне патрулювання — міліціонери , громадські працівники , представники козацтва , ми зараз ведемо з ними переговори. Однозначно це будуть посилені пости. Якщо треба буде , якщо хтось тут збере достатньо сил , щоб спробувати штурмувати обладміністрацію , звичайно ж , частина людей буде на вулиці в тому числі і фізично захищати будівлю і людей , які в ньому працюють. Ми будемо діяти без біт , без травматичних пістолетів і без тих коштів , які можуть призвести шкоду здоров’ю інших людей.

Чтобы защитить население страны, говорит Михаил Добкин, регионалы инициируют проведение внеочередного Всеукраинского слета первичных организаций Партии. Он состоится в Харькове 1 февраля.

Михаил Добкин, председатель областной организации Партии регионов:
- Сьогодні екстремісти і керівники опозиційних партій говорять від імені всієї України , узурпувавши моє право і право мільйонів українців на альтернативну думку . Вони виступають від імені народу України . Ми хочемо створити об’єднання позапартійний всеукраїнське , яке буде говорити від імені тієї частини народу , що не делегувала таке право правим екстремістам . Ми вважаємо , що прийшов час організовуватися , об’єднавши навколо Партії регіонів громадські організації , активних громадян , інші політичні сили , щоб починати похід і звільняти ті державні установи , які були незаконно захоплені і блокуються сьогодні в суміжних з нашим регіоном областях і в тих областях , з ким ми не маємо спільний кордон.

Источник: Харьковские Известия .Другие публикации по теме:

Оставить комментарий или два

Добавьте свой комментарий или трэкбэк . Вы также можете подписаться на комментарии по RSS.

Будте вежливы. Не ругайтесь. Оффтоп тоже не приветствуем. Спам убивается моментально.

Перед отправкой формы:
Human test by Not Captcha